Cyberpunk 2077 – це довгоочікувана гра від студії CD Projekt RED, яка відома своїми високоякісними іграми, такими як The Witcher 3: Wild Hunt. Однак, гра була випущена з численними технічними проблемами та багами, що стало причиною розчарування багатьох гравців.

Якщо ви цікавитеся науково-фантастичними іграми з відкритим світом та змістовним сюжетом, то Cyberpunk 2077 може бути грою для вас. У грі є багато цікавих персонажів, місій та завдань, які дають можливість глибше зануритись в світ гри.

Проте, якщо ви очікуєте бездоганної гри з точки зору технічної сторони, можливо, варто почекати на підтвердження виправлень багів та проблем. Ви можете також переглянути огляди та думки інших гравців, щоб отримати більше інформації та утворити власне уявлення про гру.

Отже, сенс купувати та грати в Cyberpunk 2077 залежить від ваших особистих уподобань та очікувань. Якщо ви зацікавлені у грі з відкритим світом та науково-фантастичним сеттінгом, то Cyberpunk 2077 може бути грою для вас. Проте, якщо ви очікуєте бездоганної гри з точки зору технічної сторони, можливо, варто зачекати на виправлення баг