Кращі Minecraft моди для версії 1.16

Завдяки Minecraft Forge, в усі моди в цьому списку можна грати разом, без помилок сумісності. Навіть якщо у вас вийшли Minecraft збірки.

Optifine

Це найкрутіший з усіх модів Minecraft. Він в багато разів збільшує кількість варіантів налаштувань графіки і рендеринга Minecraft. Роблячи свідомо неоптимізований гру, досить таки продуктивною.
Так само дозволяє запускати найкращі шейдери Minecraft 1.16.3, роблячи світ Minecraft ще більш барвистим, ніж коли-небудь.

Biomes O ‘Plenty

моди для minecraft


Biomes O ‘Plenty скажено гарний. Цей мод додає безліч нових типів біомів в світ Minecraft, а також десятки нових типів блоків, нове листя і багато іншого. Це серйозний мод для того, щоб вдихнути нове життя і інтерес в ваших світах Minecraft.

Useful Backpacks

Легкий і простий мод Minecraft Useful Backpacks, дозволяє створювати три рівня рюкзака, кожен з яких дає вам додаткове місце для зберігання інвентарю. Є багато модів, які збільшують кількість слотів в інвентарі, але жоден з них не вписується в естетику і стиль Minecraft, як це робить Useful Backpacks.

Immersive Portals

Продовження старого BetterPortals. Immersive Portals працює без завантаження і різких переходів щоразу, коли ви проходите через портал. Ви можете побачити в реальному часі, що знаходиться в іншому вимірі, подивившись на портал.