Нижче ми підготували для вас невеликий гайд по SMG в Call Of Duty: Warzone
Пістолети-кулемети в Warzone, були з самого початку надзвичайно потужними. Гарні в швидкості, і як швидко вони можуть укласти ворога на землю, SMG завжди були майже так само популярні, як і штурмові гвинтівки.
У нашому Гайд по кращим SMG в Warzone, ви познайомитеся зі статистикою всіх SMG, пропонованих в 5м сезоні.

Кращий SMG в Warzone в 5 сезоні

Кращий SMG в Warzone в 5 сезоні

На відміну від багатьох гравців, які вважають MP5 кращим, ми вважаємо що кращим SMG в Warzone є MP7. Висока скорострільність, великий обсяг магазину і разюче плавна віддача – все це разом робить цей ствол одним з кращих в грі.

MP7 це найкращий пістолет-кулемет в Warzone

Чому MP7 наш вибір в якості кращого SMG в Warzone в 5 сезоні, коли у нього найнижчий загальний шкоди за постріл з усіх SMG?
У той час як MP5 як і раніше домінує в Modern Warfare, багато гравців Warzone беруть MP7 для ближніх боїв. Завдяки його відмінною скорострільності і плавною і контрольованою віддачі.

Це головна перевага MP7 перед MP5 і іншими. Більшість пістолетів-кулеметів мають сильний розкид між пострілами, але віддача в MP7 майже непомітна. До того ж великий базовий розмір магазину і екстремальна скорострільність, які компенсують низький шкоди MP7 і забезпечують його місце в якості одного з найсильніших видів зброї в Warzone.

MP5
SMG призначені для використання в ближньому бою. А в упор нічого кращого ніж MP5. Значна віддача, але один з найшвидших показників часу вбивства серед будь-якої зброї в Warzone.

Ви безумовно можете використовувати MP5 для великих дистанцій, але чесно кажучи краще використовувати штурмові гвинтівки або LMG. Які гарні на середніх і далеких дистанціях. Ось де MP5 стає дійсно неперевершеним, це бій на ближніх дистанціях.

Fennec
Представлений на початку 4 сезони, Fennec швидко завоював репутацію самого скорострільної зброї в Warzone. На папері це крутий пістолет-кулемет перевершує навіть MP7, демонструючи той же профіль шкоди, і випускає вражаючі 1100 куль в секунду в порівнянні з 950 у MP7. І з керованою віддачею.

Чому тоді Fennec, не найкращий SMG в Warzone?
Тому що його невеликий розмір магазину в поєднанні з високою скорострільністю, не такий вже надійний, як MP7 або MP5.

AUG
З виходом Warzone гравці усвідомили, що AUG володіє прихованим потенціалом. Як один з топових зброї в Warzone.

Але насправді, він не зовсім відповідає сильним сторонам MP5 або MP7. AUG як і раніше залишається популярним вибором для гравців. Це єдина зброя, яку я використовував замість штурмової гвинтівки або ручного кулемета для бою на середніх дистанціях.

P90
P90 показує саму плавну і найбільш керовану віддачу серед усіх SMG в Warzone. Як і MP7, він поєднує в собі плавну віддачу з дуже високою скорострільністю і природно великим розміром магазину, все три з яких призначені для компенсації низького шкоди за постріл.

P90 – досить чудовий SMG. Причина по якій він нижче в цьому списку, полягає в тому, що у нього достатньо низький шкоди в порівнянні з MP7. З цих причин він хороший, тільки ближньому бою не більш 2-5 метрів.

PP19 Bizon
Багатьом подобається використовувати Bizon, і хотілося б поставити його вище в цьому списку. Він так само управляємо як і P90, з перевагою набагато більшого шкоди на відстані. Він може похвалитися найвищою ємкістю магазина серед усіх SMG. Це є дуже важливим фактором, коли справа доходить до сутички з декількома ворогами одночасно.

На жаль мета SMG це домінувати в ближньому бою. З цієї точки зору Bizon легко перемагає MP5 і AUG. Сильні сторони Bizon в порівнянні з іншими пістолетами-кулеметами полягають в тому, що він більше схожий на штурмову гвинтівку.

ISO
ISO намагається стати кращою зброєю ближнього бою в класі, який вже містить MP7 і MP5. Йому не вистачає скорострільності MP7, шкоди MP5 і такий же надійності. Велика проблема тих хто використовує ISO це маленький розмір магазину.

Він може розривати гравців – як і всі SMG в Warzone. Погана дальності стрільби, висока віддача, робить його дивним вибором для більшості гравців Warzone.

Uzi
У Uzi хороша швидкість і керованість. Але через час між пострілами, вражати цілі на відстані понад 5 метрів складніше, ніж здавалося б. Втрати за постріл дуже пристойний, але швидкість стрільби занадто мала, щоб бути прийнятною.

Striker 45
Striker 45 більше схожий на штурмову гвинтівку. Великої шкоди, серед всіх SMG. Але дивна віддача зводить все зводить нанівець. Роблячи абсолютно огидною ідею сутички на середніх дистанціях. Низька скорострільність робить Striker таким же, як