В сучасний час, найкращі додатки для відеодзвінків як ніколи цінні. Особливо для тих, хто хоче залишатися на зв’язку зі своїми друзями і сім’єю. Є всі види програмного забезпечення, призначеного для цього, як для ПК, так і для мобільних, більшість з них безкоштовні.

Ми підготували список кращих додатків для відеодзвінків, незалежно від того iPhone це, чи Android. Деякі з цих додатків краще підходять для професійних завдань, інші для простого спілкування. Залежно від вашого пристрою, деякі з цих додатків можуть бути встановлені.

Skype запис

Zoom Meeting

Краще додаток для відеочату, які використовують багато людей. Додаток дуже популярно для роботи, хоча останнім часом і для простих відеочатів через свого великого набору функцій і підтримки на всіх платформах.

Спільне використання екрану, шифрування, це все це входить в стандартний набір Zoom, незалежно від того безкоштовна це версія, або куплена. Якщо це простий відеочат з друзями, додаток нічого не блокує. Однак все стає по іншому якщо в чаті бере участь більше 3х людина, тоді необхідно придбати Pro версію, що б використовувати додаток.

Skype

Skype вже дуже довго входить в список кращих додатків для відеодзвінків. Безкоштовний максимальний ліміт в 50 чоловік. Як і Zoom, Skype підтримку на будь-якому сучасному пристрої.

Так Скайп відмінно підходить людям у яких тільки звичайний смартфон. Так як Skype підтримує міжнародні дзвінки та повідомлення, це відмінне рішення для друзів і близьких.
Якщо потрібно спільне використання екрану на мобільному пристрої в реальному часі, Скайп ідеально підходить для таких цілей.

Google Duo

Довго на Android не вистачало власного FaceTime. Вбудованого додатка для відеодзвінків, яке могли використовувати користувачі, без необхідності завантажувати що то в Play Market.

Google Duo додаток для відеодзвінків, просте в управлінні, і найчастіше встановлено на всіх Android пристроях. Додаток підтримує ряд функцій це запис і відправка відеоповідомлень. В той момент коли кого з вашим учасників відеочату немає в мережі.

Discord

Discord це кращий відчути для геймерів. Геймери знають Discord відмінний додаток для спілкування зі своїми друзями, не тільки текстовими повідомленнями, а й відеочатом. Крім того можливість потокової передачі робить це додаток дуже затребуваним серед геймерів.