Розробник League of Legends Riot Games почне інвестувати в Arcane Animation Studio, якій належить анімаційна студію Fortiche Production.

League of Legends це одна з найпопулярніших MOBA у світі. Прем’єра фільму “Arcane” відбулася на Netflix у листопаді 2021 року і одразу зайняла перше місце, де залишалася три тижні поспіль. Серіал потрапив у топ-10 хіт-парадів у більш ніж 52 країнах і отримав 100% оцінку критиків на Rotten Tomatoes.

fortiche arcane

Riot і Fortiche співпрацюють над проектами у всесвіті для LoL вже майже десять років, тому це офіційне партнерство лише зміцнює робочі відносини. У 2013 році вони разом працювали над музичним відео “Get Jinxed”, на якому представили персонажа в League of Legends. Також об’єднали зусилля у двох різних кінематографічних подіях за участю Imagine Dragons та спільно створили гімн для Чемпіонат світу 2018 року, на якому брали участь Glitch Mob, Mako та The Word Alive.

Fortiche Production розглядався Riot як ключовий партнер під час розробки серіалу. Обидві компанії працюють не тільки над новим сезоном Arcane, а й над іншими проектами, які ще не анонсовані.

Протягом останніх кількох років Riot Games прагнули розширитися, тому інвестування і тісна робота, може допомогти обом сторонам. Fortiche отримає необхідне фінансування, щоб допомогти вивести неоголошені проекти на ринок, а Riot отримає ще більше доступу до набору різних медіа платформ, щоб допомогти йому зробити League of Legends ще більшим відомим брендом.