Якщо ви один з багатьох, хто задається питанням, чому всі навколо кричать де бункери warzone , картах-ключах ви потрапили в потрібне місце.

На карті Верданска завжди знаходилися 12 загадкових бункерів, до яких до недавнього часу не було доступу. Але все це змінилося з введенням карт-ключів, які можна використовувати, щоб відкрити ці бункери і отримати видобуток, яка чекає всередині.
Щоб відкрити Бункер, все що вам потрібно зробити це отримати карту-ключ, а потім скористатися клавіатурою збоку від дверей Бункери. Видобуток в бункері представлена ​​у вигляді декількох великих грошових дропов і декількох легендарних ящиків, що містять цінну спорядження, зброя та інші предмети.
Дуже ризиковано намагатися потрапити в бункер, так як кожен бажає отримати цінний дроп. Багато гравців почали Кемпа біля бункерів що б вбивати будь-кого, хто наближається, і забрати карту-ключ для входу.

Розташування всіх 12 бункерів

бункери warzone

 

Карта вище відображає бункери в Warzone, розкиданих по всьому Верданску. Кожен вимагає карту-ключ, і при відкритті бункера ця карта-ключ буде використовуватися, тому, якщо ви хочете відкрити ще один, вам потрібно буде знайти іншу карту-ключ, щоб відкрити його.

Де знайти карту-ключ? Тут вам доведеться трохи покластися на вдачу, тому що карту-ключ можна знайти тільки як рідкісну і випадкову здобич в ящиках. У помаранчевих ящиків більше шансів дропа карт.

Карта-ключ не є унікальною для кожного бункера, тому як тільки ви отримаєте карту-ключ, ви зможете відкрити будь-який з 12 бункерів. Все, крім одного …

Як відкрити 11 бункер за допомогою телефону

11 бункер це єдиний бункер в зоні бойових дій, який не можна відкрити за допомогою карти-ключа. Замість цього ви повинні виконати кілька дуже специфічних завдань, щоб відкрити його і отримати доступ до самої секретної зоні на карті.

Ось що вам потрібно зробити

Знайдіть телефонуючий телефон на карті. У Верданске розкидано кілька телефонів, і кожен з них може задзвонити. Дивіться на карту вище!
Взаємодійте з телефонуючим телефоном і слухайте повідомлення. В кінці сполучення між моторошними звуками набору ви почуєте три номери, на яких говорять (від 0 до 9). Ці номери відповідають різним телефонами на карті.
Відправляйтеся в кожне з трьох телефонних місць в тому порядку, в якому було сказано по телефону, і взаємодійте з ними. Ви дізнаєтеся, чи правильно ви все зробили, тому що взаємодія з останнім телефоном призведе до іншого повідомленням.
Виконайте всі ці кроки правильно, і як тільки ви повернетеся в 11 бункер над військовою базою, світло над дверима стане зеленим. Використовуйте клавіатуру біля дверей, і двері відкриються, що дозволить вам отримати здобич. Тонни готівки, кілька потужних предметів і два унікальних MP7, які не можна одержати ніяким іншим способом.

Якщо ви новачок в грі радимо прочитати статтю: Поради та хитрощі в Warzone .