Нижче наш особистий Топ складних ігор для Android і iOS.

Давайте на чистоту, сьогодні багато популярних мобільних ігор, які створені з метою – викликати у вас залежність. У таких як Angry Birds, Candy Crush, і Clash of Clans, використовують різні хитрощі, щоб ви граючи витрачали якомога більше реальних грошей.

Мала кількість життів, часто нереальна кількість ЛЕВЕЛ і механіка з виграшем, є відмінними можливістю, яку розробники використовують для заробітку на своїх іграх, але не завжди це позитивно впливає на гру.

АЛЕ є ще багато розробників, які пишуть гри, не тільки для любителів казуальних ігор. Ігри які будуть в нашому списку, будуть важкі і легкі. Якщо Ви хочете все таки знайти складні ігри, цей пост для Вас.

Titan Souls

гра titan souls


Це аркадна гра, присвячена епічним битвам з босами, де ви використовуєте свої навички точності, щоб збивати гігантських монстрів, яких стає все важче вбити в міру проходження. Ви будете багато вмирати, але з кожною спробою, будете більше розуміти гру. Як тільки Ви знайдете слабке місце кожного чудовиська, одразу відчуєте себе по-справжньому круто.

Machinarium

Machinarium трохи відрізняється від інших ігор в нашій добірці. Це пригодницька головоломка в жанрі “Жми і клацай”. У грі ви допомагаєте (головному герою) роботу Йозефу врятувати свою дівчину, яку викрала банда інших роботів. Мета гри вирішити всі головоломки. На початку гри все буде дуже просто, але потім буде все складніше і складніше. Є два способи гри: вирішувати головоломки самостійно або використовувати систему підказок. Якщо ви весь час вирішили використовувати підказки, гра все одно являє собою серйозну проблему. Крім приємного ігрового процесу, вам дуже сподобатися графіка і саундтрек в грі.

Ninja Spinki challenges !!

Творець Flappy Bird НЕ зупиняли на досягнутому. Розробник який зумів заманити мільйони людей в 2013 році свого неймовірно складною грою, недавно випустив ще одну. Потенційно здатну зламати ваш телефон. Це гра під назвою Ninja Spinki Challenges !! У грі ви граєте за ніндзя на тренуваннях, які повинні виконати ряд невеликих завдань. Ці завдання обмежені за часом і відрізняються від убитих цілей. Головна відмінність Ninja Spinki Challenges !! від Flappy Bird полягає в тому, що Flappy Bird складна гра, в той час як в Ninja Spinki Challenges !! має наростаючу складність.

QWOP

Ми не можемо скласти список складних ігор для Android і iOS, не згадавши цю класичну браузерную гру. Мобільна версія QWOP має кілька нових ігрових режимів, таблицю лідерів і групових змагань, але загальний рівень складності залишається колишнім. Якщо вам колись вдасться подолати стрибок на 100 метрів, постарайтеся побити світовий рекорд в 51 секунду.

Do Not Crash

Розработчікі Do Not Crash використовували підхід Flappy Bird при створенні гри. З самого початку гри все виглядає простий. Ви їдете по трасі назустріч трьом іншим машинам. Є дві смуги руху, і зустрічні машини час від часу змінюють смугу. Ви повинні стосуватися екрану що б змінити смугу руху, щоб уникнути зіткнення з іншими машинами. На перший погляд все просто, але спробуйте отримаєте більше 20 очок. Do Not Crash це відмінний вбивця часу, який підійде для будь-якого члена сім’ї.